Çatı

Ribat Panel Yapı Sistemi, sayısız bina projesinde, farklı koşullarda ve dünya çapında her türlü işçilikle kullanılmıştır. Bu bina deneyimleri, geleneksel inşaat yöntemleriyle karşılaştırıldığında inşaat süresinde belirgin bir azalma olduğunu göstermektedir. Üretim sürelerindeki bu azalma, standartlaştırılmış çözümlerin oluşturulmasına izin veren panellerin modülerliğinden kaynaklanmaktadır.

AVANTAJLAR

Ribat Panel sistemi binaları hem yalıtım hem de yük taşıma işlevlerinde mükemmel performans gösterir. Panelin kalınlığı ve yoğunluğu, özel ısı yalıtımı gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.

Ayrıca, EPS çekirdeği, termal köprüyü ortadan kaldıran yapı zarfını oluşturan yüzey boyunca uzanır. Örneğin, kalınlığı yaklaşık 10 cm olan bir Ribat Panel 100 x 75 duvarı, ek alan açısından bariz avantajları olan, yaklaşık 40 cm yalıtımlı bir katı duvar duvarı ile aynı ısı yalıtımını sağlar. Ses emici malzemelerle (örneğin taş yünü, vb.) Birleştirme, bu duvarların akustik yalıtımını en katı düzenlemelere uygun olarak daha da optimize eder.

ISI YALITIMI
HIZLI MONTAJ
DOĞAL AFET DAYANIMI
UCUZ MALİYET